Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz salytmasztor #35428 üzenetére

    Aki lusta átfutni rajta 5-10-20ezres egér vásárlás előtt, az magára vessen. Nemis tudom hányszor átnyálaztam már, de volt, hogy valamit gyorsan csekkolni akartam, tehát a már említett (hihetetlenül bonyolult) CTRL-F kombóval secperc alatt megvolt a válasz. Aki ennyire sem képes, annak a kezébe nemhogy profi egér, de könyv sem való. Az ilyen ne akarjon semmit, csak amit készen kap, mint a mcdonaldsban. Ha igénytelen valaki, mint a moha, akkor örüljön, ha egyáltalán értelmes választ kap, főleg, ha valami nyakatekert faramuci szösszenetet költ ide rövidítésekkel és helyesírási hibákkal, amiknek a megfejtéséhez külön diploma kell. Ez mindigis így volt, így van és így lesz a történelemben. aki igénytelen azt kapja, amit megérdemel, ez alól senki sem kivétel.

    Az totál más szitu, ha valakit abszolúte nem érdekel különösebben sem a pontosság, sem hogy ilyenolyan extrákkal szerelt egér legyen, csak el van tévedve a mm és tusco ezerféle színes-szagos "egércsodája" közt és nem akarja véletlen pont a legelfuseráltabb szutykot megvenni, ill. ezt közli is. Az ilyeneket meg lehet érteni, mert nem mindenki rendelkezik annyi szabvadidővel, hogy google gyorstalpalóra áldozza egy nyomorult egér kedvéért. Főleg, ha csak átlag napi használatra szánja, esetleg némi play hébe-hóba.

Új hozzászólás Aktív témák