Új hozzászólás Aktív témák

  • atee

    őstag

    válasz Synthwave #34893 üzenetére

    Más szemszögből nézzük a játékot. Igen ez különc volt egy kicsit, de talán pont ettől is volt szórakoztatóbb.
    Most nem megyek bele a fegyver elemzésedbe mert hozzáértő kezekben mindegyik jó tudott lenni. Persze a favoritok itt is a sniper, rocket, shock rifle(gömb) és minigun, plasmagun másodlagosa voltak.
    A dodge rendszert szokni kellett az biztos, de én meg a quake felgyorsulós ugrálós technikájától kaptam agyfaszt :)
    És akkor még nem említetted a teleportálós technikát ami a CTF alapja volt :)
    Meg is kerestem a mi klán videónkat :)

    [link]

    Aki nem játszott vele annak átláthatatlan lehet, de most megtekintve 10+ év távlatából is elszórakoztatott engem :D

    És, hogy ne csak off legyen! Még golyós egérrel kezdte ez mindenki aki az elején 99 ben már elkezdte.
    Nem semmi volt a sok görgő pucolás :)) nem beszélve jellemzően mindenki 56k modemmel vagy max ISDN el nyomta eleinte. El lehet képzelni azt az élményt.
    Az első optikai egeremmel MS 1.0 volt. Játszhatatlan volt az egész. Egy közepes rántást se bírt lekövetni.
    Aztán az IMO 1.1a nagy áttőrést hozott. Gyakorlatilag mindneki átállt arra. Nekem mindig volt belőle otthon tartalékba is egy bontatlan. (ezért van még szinte teljesen új is kettő)
    Ma is játszik a többség valami aktuálissal. Most épp BF4 megy. MS 1.1a egeret már csak ketten használnak az egyikük nem is játszik már max offline. A többiek csupa olyan egérrel játszanak amik nem ajánlottak! Mint pl.
    Roccat XTD, Logitech G300, Roccat kone pure color.
    Nem vagyunk már gyerekek és nem a fények kellene. Igazán FPS veteránok vagyunk és mégse találunk semmi kivetnivalót ezekben az egerekben. Van low és high sense játékos is közöttünk. A napokban voltam az egyiküknél és kíáncsoságból megnéztem az egér beállításait. 8200 DPI 1000Hz játékban majdnem minimumra véve... nem találtam el vele senkit. Ő meg úgy lő vele mint egy félisten. Mert megszokta!
    Szóval most is azt mondom, hogy van élet az itt ajánlott egereken túl is és nem csak a vérpistik játszanak lézeres egérrel.
    Miközben szakmailag nem tudok és nem is akarok vitatkozni, hogy a tesztek meg a gyorsulások stb.

    :R

    D-day 2002-01-04 01:54

Új hozzászólás Aktív témák