Új hozzászólás Aktív témák

  • Vanir

    veterán

    No, építeném a társalgást némi véleménnyel. Rövid, s tömör nem leszek, inkább redundáns.
    Zowie EC2 eVo kompetitív géming máuz (fekete, tapadós felület)
    Alacsony senses vagyok 45 centis egérpaddal, szóval szép nagyokat húzok (CoD2-4, QL, CS:GO főleg).

    A mérete pont passzol a nem túl péklapátnyi tenyerembe, szóval ez pipa. Kényelmes, sok óra után is. A két oldalsó gomb picit magasan van, de nagyjából 23 perc 12 másodperc alatt meg lehetett szokni (előző egerem egy Deathadder Black Edition volt, annál kicsit lejjebb tették azt a két gombot).
    Szoftver - nincs. Nekem nem is kell, CPI kapcsoló van az alján oszt kész.
    LOD kb fele akkora mint a Deathadderemnek, legalábbis érzésre. Egyáltalán nem zavaró.
    A nagy lendítéseket jól bírja, és kegyetlen pontos (QcK+ SK Gaming egérpadon játszom, jól kombózik ezzel az egérrel). Gyorsulást/lassulást nem vettem észre.
    A görgője számomra tökéletes, nem túl könnyű és nem is túl nehéz görgetni illetve lenyomni.
    Ez a rubberized felület kopik. Főleg a hüvelykujjamnál kb. két hét alatt már egy jó 2 x 1 cm-es kopás van, alatta pedig az alap glossy műanyag felület kilátszik. Jobb oldalon a kisujjamnál még ennél is nagyobb helyen lejött a bevonat. Máshol nem tapasztaltam.
    Jó egérpadnál jól csúszik a talpa, amiből adtak még egy plusz csomaggal is, ezért rendesek a srácok, bár azért egy hyperglide elférne rajta.
    Hosszú a vezetéke, nincs túl közel a gépházam az egeremhez de kacagva odaér.
    Ja, és gyönyörű ciklámen színben pompázik a görgő a mostani beállításommal.

    Összegzés: tényleg jó. Én mondjuk 14 kampósorrúért vettem, szóval bőven bolti ár alatt jutottam hozzá. Ennyiért tényleg tudja azt, amit tudni kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák