Új hozzászólás Aktív témák

  • Highground

    aktív tag

    Tiszteletem!

    Azt meg tudja nekem valaki mondani, hogy a görgő "oldal felé irányuló billentése" Logitech exkluzív cucc, vagy van más márkáknál is? :) Most egy G9X-em van, előtte meg egy Deathadder V2-m volt. A Deathadder-nek pompás volt a fogása (teljesen palmgrip-es vagyok), viszont sajna nem volt benne ez a funkció, és mivel nem tudtam hozzászokni, lecseréltem erre a G9X-re. De ez meg minden, csak nem kényelmes(nekem). Túl kicsi. Használtam több mint egy évig, de itt meg a formához és a mérethez nem tudok hozzászokni. Mindenképpen szeretném a nagyon közeli jövőben (1-2 héten belül) lecserélni egy számomra kényelmes (palmgrip-es) egérre, de jó lenne a fentebb említett görgős funkciót is megtartani. Játékokban már nagyon hozzászoktam, hogy a balra döntés be van mappolva space-nek. Ja és természetesen a két oldalsó gomb is alap :) de az már gondolom minden gamer egéren alap :) Esetleg tudnátok ilyet mondani nekem egy párat ami optikai természetesen? A keret olyan 20 körül megáll a rágcsálóra. Tehát sajna a high-end gaming egerek nem jöhetnek szóba :( Előre is köszönöm a segítséget! :R

    További szép estét mindenkinek!

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

Új hozzászólás Aktív témák