Új hozzászólás Aktív témák

  • BemAnyó

    senior tag

    válasz LordDarkness #2999 üzenetére

    Senkise állítja hogy használhatatlan, vagy rossz lenne, lehet lézeres wirelessel játszani, miért ne lehetne :F , csak az optikai, vezetékes játékra jobb(és olcsóbb) megoldás, több okból is :

    - feleslegesen fizetsz a lézerért felárat mert nem jobb mint az optika, egyetlen előnye a 2000Dpi feletti felbontás, de ez játékban nem előny.
    - sokkal érzékenyebb a felületre amin használod,
    - nagyobb rántásoknál kiakadhat, (abszolúte játékstílustól függ)
    - játékra bőven elegendő az 1600 - 2000 Dpi - ,gyakran még ez is zavaróan sok lehet egyes helyzetekben,
    - a wireles nél számolni kell azzal hogy az adatátvitel minősége bizony változó, attól függően hogy zavarja e vlmi, vagy hogy milyen a telep töltöttsége, és van egy plusz késése a jeladónak is, plusz még számolni kell azzal hogy ezek nehezek, ami vagy zavar vagy nem, (van aki súlyokat pakolgat az egerébe én soha nem tenném)

    Ezek a szempontok abszolúte maximalisták,

    A lényeg hogy 6-10K körül kapsz egy HI-end gamer egeret optikait, míg a játékos lézeresek innen indulnak felfele, (bár érdeklődés hiányábban drasztikusan esik az áruk) a lézeres vezeték nélküliek meg irodai munkára lettek kitalálva, de anno az egeret se játékra tervezték, ha neked az MX1000 tetszik a legjobban akkor vedd azt, nem lesz vele bajod, csak vannak olyanok mint én akinek ezek a szöszmösz-finomságok számítanak, mert erre vettem az egész gépet, és minden porcikája arra szolgál hogy növelje a játék élményt, nem gondolom hogy többet fragolnék ezzel az egérrel, vagy a G15 ös billemmel, egyszerűen csak jobb érzés vele játszani, nekem ez a hobbim ez a fontos :o .

    nah így tisztább ?
    :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák