Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz drmazsi #28153 üzenetére

    Szia, a Logitech-et ajánlják a forumtársak vezeték nélküliből az anyagminőség és a garancia eljárásuk miatt. Én is vezeték nélküli egeret nézek pár napja. A Logi olcsóbb vezeték nélküli egerei nagyon apróak, az első normális, amit találtam a T 400 touch, de ez se egy óriási egér, csak fingertip-grip-el fogod tudni fogni, vagy ha nagyon apró a kezed akkor esetleg a palm grip is menne. Ezt itthon 8ezerért találtam a legolcsóbban 2 - 3 év garanciával, ha kicsit vissza olvasol, belinkeltem ide. Ebay-en van 3-4 ezer forintért T 400 refubrished, elvileg új, a refubrished azt jelenti, hogy gar-ba visszavitték, és fel lett újítva, kitisztítva, ilyesmi, viszont a refubrished-re a logi 90 nap gar-t vállal. Én most rendeltem egyet Amazonról pár ezer forintért, ez nem refubrished, hanem rendes új gyári csomagolásban bontatlanul, és reményeim szerint itthon a gyártóhoz tudok majd fordulni a garanciával, ha arra kerülne a sor. Ha gondolod rendelek neked is, mert közvetlen nem szállít az Amazon kis hazánkba, nekem nagybátyám USA-ban él, és ő hozzá viszik, majd ő küldi nekem. Ha érdekel írj privátban segítek szivesen. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák