Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz Synthwave #27727 üzenetére

    Szerintem pont hogy nem érzékenyebb az avago 9500 lézer a felületre, mint az optikaiak...
    Nekem volt Gigabyte Ghost-om régen, és teljesen jó egér volt. Bármilyen felületen, azt még üvegen is használtam anno. Aztán az MS-3 úgyszintén (ha nem halt volna be már másodszor, még mindig azt használnám). QCK, func speed/control, bármire rakhattam ment.
    Ellenben az új 3310-es optikával szerelt NAOS 7000-rel simán belefutottam abba, hogy ugrik és akad a Func 1030 speed felületén (holott a driverben 100%-os felületnek minősítette). Csak a control oldalon jó, vagy a sargas-on amit ajándékba adtak hozzá, csak az meg egy szar... bazi nagy a súrlódása, nem tudom használni kemény műanyag után már. Van itthon még QCK-m is, és annak a finom textil felületén szintén nem az igazi. Nem akad meg úgy, mint a speeden, de valami mégsem kóser.
    Ez lazán komolyabb probléma, mint a pozitiv gyorsulás, amit senki se érzett még, de mindenki szajkózza hogy van...

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák