Új hozzászólás Aktív témák

  • Zigi

    senior tag

    válasz Szöcsbi #24372 üzenetére

    Azért írják hogy vicc, mert a drivere (szoftvere) online felhőben tárolja a beállításaid és a progi minden indulásnál szinkronizál. Mivel itt az egérguruknál csak a tökéletes patkány az ajánlott (pl.ha már pozitív vagy negatív irányban téved 1 mm-t 20cm-eren vagy nyűgös a szoftvere stb. már vicc kategória). Nem akarok vitát nyitni de a g400-on túl is van élet (nem nem az S ) és ha 35k a keret miért ne vehetne razert v. tesoro-t vagy roccat-ot v. cmstorm-ot vagy szinte bármit ami tetszik neki. Azért mert top hardcore game-re nem tökéletes ugyanmár... nekem van egy MS 3.0 -ám egy DA 3.5 és egy Logi mx revo mind a hárommal ugyan olyan sz*r vagyok:) CS-t tolom asszem 1.x óta (még golyós egérrel kezdtem aztán jöttek az itt a célkeresz hol az egér optikák és AZ MS 1.1a) , a wirelessel azonkívül hogy nehéz semmi gondom nem volt. Egy középszerű játékosnak (mint amilyen én volnék :B ) a ma kapható húzó márkák egerei bőven megfelelnek. Az hogy a díszítést fizeted nem a tartalmat már rég lerágott csont...ha van lé olyat kell venni ami jó is meg ha átjön a haverod csorogjon a nyála is ;] Ha majd öregebb lesz inkább a funkció kerül előtérbe a dizájn helyett....

    Ja valamelyik joghurt banvan 30% logi kupon keress vissza a fórumon volt róla szó

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák