Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Sz.Miki #24261 üzenetére

    Az eszmecsere nem privátban folyt, vagy indult, miért terelődött volna abba az irányba :F Sajnálom, de nekem ez jött le és a fent leírtak tükrözik a véleményemet. Ha szerinted rosszul mértem fel a helyzetet a történések alapján, nyugodtan jelezheted és korrigálom magamat (hátha nem vettem valamit észre) A célom nem kötekedés, vagy feszültség keltés volt, inkább a helyzet bagatell voltának kihangsúlyozása figyelemfelhívó és elrettentő célzattal, ennek kivitelezésére pedig a privátbeli vélemény megosztásom alkalmatlan. Sajnos a tapasztalat azt mutatja hogy nemcsak az enyém, hanem még vagy tucatnyi itteni (amúgy segítőkész, de ha már televan a töke tahó, mint én) ember szisztematikus felhördülései, Ha túlhangsúlyozottnak érzed, az valszeg nem a véletlen összjátéka: sorotzatosan elmondjuk ugyanazokat és ez néha kiéget pár agysejtet. Ami engem még általában nem szokott zavarni, de ismerek itt olyat, akit igen (nyilván nem vagyunk egyformák, ahogy a tolerancia küszöbünk sem) Ami viszont nálam is kiveri a biztosítékot az, ha valaki vagy azért, mert nem ért valamit/félreért, nem kapja meg az áhított választ, vagy nem úgy kapja meg, ahogyan számított rá, esetleg csak hisztizik, vagy tudomisén és teszi a megjegyzéseket. Nem, nem fogom privátba, eszembe' sincs. Tahó voltál én is tahó voltam, amilyen a zaggyonisten, olyan a fogaggyisten érted. amúgy nem nagy vasziszdasz, tojd le, holnapra úgyis elfelejted, ha van életed, márpedig a többségnek van így valszeg neked is, szóval a hozzád intézett szólamaim nem hinném, hogy tartósan megzavarnák körülötted az erőt :)

    Esetleg, ha tudsz egy ilyet, mindent megbocsátok :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák