Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiralybali

    tag

    válasz whitezo88 #23518 üzenetére

    Meglátogattam a Media Markt-ot (Aréna), hogy megnézzek/megtapogassak pár egeret, hátha segít a választásban. Sajnos a választék igen szerény volt, és ott is az olcsóbb egereket adták dupla áron. Az itt ajánlgatott egerek egyike sem volt.
    Egy kisebb számítástechnikai bolt sikertelen meglátogatása után az Oázisba mentem. Ott volt dobozban Logitech G300 és G400 is, azaz legalább láttam élőben. Razer épp nem volt a boltban.
    Amit még ajánlottak nekem az a Logitech M500. Picit nagyobbnak és kényelmesebbnek tűnt. Igaz az lézeres és itt a játékosoknak jól látom nem ajánlanak olyat.
    Kérdés, hogy ha nem játszok FPS játékokat és a headshot pontosság nem lényeges, szemben a megbízhatóság és kényelem, akkor is érdemes-e a 10K körüli egereket választanom mondjuk a 6.5K-s egérrel szemben? [link]
    Borzasztó naív és provokatív kérdés, hogy miben tud többet egy 10K-s egér egy "mezei" pl. Logitech RX250-hez képest? Pontosabban, amiben többet tud (pl. programozható extra gombok, stb.), arra van-e szükség?

    Balage

Új hozzászólás Aktív témák