Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuco78

    tag

    Sziasztok!

    Egérvásárlást tervezek ehhez kérnék segítséget!
    Régebben Razer Deathaddert használtam és nagyon szerettem de nem igazán illik hozzám mert Claw grip fogást használok.(most egy logitech b110-et nyüstölök ami alapvetően nem rossz csak újra nekiálltam pc-n játszani egy kisebb konzolos kitérő után ezért szeretnék egy pontos egeret)Ezért emlékeim szerint nem is volt túl kényelmes a DA de ennek ellenére imádtam és nagyon hajlok arra hogy újra vegyek.De azért előtte mondom megkérdezem itt a szakikat.Így látatlanban az abbyssus(bár sok helyen hallottam,hogy a minősége messze elmarad a DA-tól) a másik jelölt,esetleg még szóba jöhet a diamontback(amit meg egyáltalán nem ismerek)-bár talán nektek van más ajánlatotok.Mindenképpen razert akarok mert nagyon szeretem a kivitelüket!A pad amin használnám egy razer exactmat csuklótámasszal.Sajnos nem tudom kézbe venni és kipróbálni a jelölteket mert nálunk nincs a razerből raktárkészlet így marad a tanácsok alapján látatlanban a vétel.A PH-ról akarok használtban valami szép állapotút venni nincs konkrét keret a legjobbat akarom ha lehet minél olcsóbban.
    Köszi a segítséget!

    Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

Új hozzászólás Aktív témák