Új hozzászólás Aktív témák

  • syberia

    veterán

    válasz janos666 #22919 üzenetére

    Nagy vagyok nagyon jártas a témában de a G700 elég jónak tűnik, itt láttam.

    "Ez a termék tökéletes gamer és akár grafikus felhasználóknak is. A wireless gyorsasága és reakcióideje gyors, és kifogástalan. A formája teljesen kézhez álló, gombjai jól elhelyezettek, és mint a G szériákban már hozzászokhattunk, szabadon (szinte bármire)programozhatóak. Több profilt is létrehozhetunk a különböző programokhoz, melyeket pillanatok alatt egy gombbal átcserélhetjük. Érzékenységét precízen hangolhatjuk, és ugyancsak előre beállíthatunk számos variációt, hogy később a ledek segítségével pár pillanat alatt változtathassuk. Akkumlátorával személy szerint semmi problémám nem volt. Az energiagazdaságos módját ugyan sosem használtam, lévén hogy így is akár napokig teljes kapacitással tudom használni különböző játékokban. Töltése nem vesz túl sok időt igénybe. A régebbi G szériás egerekhez képest sokkal kevesebb gond adódott ezzel nálam. A garanciát nem kellett még egy év alatt érvényesítenem, és sok kellemes játékórát köszönhetek már ennek az eszköznek. Bátran tudom ajánlani hosszútávú használatra, Akár multimédiát akár játékszoftvert vagy grafikus szoftvereket használóknak továbbá az átlag szoftvereket használóknak is. (Amennyiben valakinek, mint az előttem szólóknak, az akkumlátorral valami gondja lenne bátran vegye ki, és cserélje le egy számára kedvelt/megbízható egyéb AA típusúra)" [link]

    [ Szerkesztve ]

    https://howbad.info/

Új hozzászólás Aktív témák