Új hozzászólás Aktív témák

  • dvids

    aktív tag

    Üdv! Megosztom a dilemmám, hátha tudtok valami okosat ajánlani. MS Intellimouse 1.1a egeremet cserélném ~9 év használat után (kényszerből, amúgy ezzel mennék nyugdíjba is). Használat vegyes, néha játszom vele ugyan (bár fpst nem) arra is legyen tűrhető, de a kényelem az első szempont (ami persze marha szubjektív tudom), mert a szórakozás mellett munkához is kell. Sokat kiadni nem akarnék egy egérért, 10 ezernél húztam meg a határt. A következők kerültek szóba:

    MS Comfort Mouse 4500: elsősorban az ismerős forma miatt. A görgőről olvastam csak rosszat, de talán azzal együtt tudnék élni. Mennyire vészes ez?

    A4tech X-710BK: az összefoglalóban ugyanez BF jelzéssel ajánlott egér, nem találtam róla infót, hogy mi lenne a különbség. Ez is benne van az ajánlottak közt? Plusz, hogy rendkívül olcsó, ennyit még "látatatlanban" is be merek áldozni. Külsőre idegen az Microsoftoshoz képest, viszont erről csak pozitívakat olvasok.

    Logitech G400: a nép egere ahogy nézem. Az ára viszont magasabb is és ugyanúgy idegen formailag.

    Vélemény, ötlet, ajánlat? Köszönöm a választ előre is!

Új hozzászólás Aktív témák