Új hozzászólás Aktív témák

  • Roleegsi

    tag

    Sziasztok!

    Elolvastam az első hozzászólást, gondoltam abból minden világos lesz. De nem ez történt. :)
    Ott azt olvastam, hogy játékra egyértelműen az optikai egér való, nem pedig a lézeres. Na most ezzel nem is lenne gond, ha mindenhol máshol nem az ellenkezőjét olvastam volna. Néztem a 2012/13-ban legjobbnak ítélt egerek listáját is, és ott is "mind" lézeres egerek voltak az első helyeken.
    Minden nagy gyártó többnyire lézeres egereket kínál. Az optikaiak mind 1-2 évesek, és nem találók belőlük újat.

    Persze lehet, hogy jó nagy hülyeségeket írok, de próbáltam körüljárni a témát mielőtt megszólaltam, 1-2 órát nézelődtem.

    Legfőképp Counter Strike Source, újabban Global Offensive játékos vagyok, de játszom még más FPS-ekkel is, csak nem olyan szinten és mennyiségben mint a CS-val.
    Játszom még a World of Tanks-al is.

    Jelenleg egy Microsoft Wireless Laser Mouse 7000-em van, aminek bal gombja kissé megsérült egy elhajítás után, szóval távirányítónak jó lesz... :)
    Meg amúgy is azt olvastam, hogy nem a lézeres, és főleg nem a vezeték nélküli egér való játékra.

    Szóval szeretnék egy-két jó tippet kapni, hogy milyen egeret is lenne érdemes vásárolnom a jelenlegi kínálatból. Az sem baj ha régebbi, legalább olcsóbb. :) A lényeg, hogy a teljes kínálat szóba jöhet.
    Egy Razer Destructor egér padom van, gondolom ez sem mindegy.

    A válaszokat előre is köszönöm!

    Sziasztok!

    Battlefield 3 és CS GO acc: Roleegsi

Új hozzászólás Aktív témák