Új hozzászólás Aktív témák

  • need

    addikt

    Üdv mindenkinek..

    Hát akkor én már boldog tulajdonosa vagyok egy G400 egérnek.. pár kép erejéig megmutatom és próbálok pár dolgot leírni

    Maga a csomagolás a szokásos jól látható utalás az MX 518-ra ha valaki nem tudná..

    a doboz belseje leírás..igazán nem tudom mi van a kis zacskóban mert ki sem bontottam

    így néz ki maga pompájában az egér kibontás után..

    Természetesen az egér nem szimmetrikus az hogy a kisujjadra nem gondoltak lassan már ez nem szempont hogy hová teszed..

    Ez eddig egy LX8 egér citerázott az idegrendszeremen viszonyítva a méretét hozzá képest..

    Gondoltak arra is hogy ne csússzon az ember gyermekének keze oldalt gumi borítás van..

    Maga az egér elég gyors én felraktam hozzá a gyári szoftvert azon állítgattam ezt most
    2050 dpi-n nyüszög..
    Jól reagál a hirtelen mozgásra.. játékkal még nem próbáltam de szerintem az lesz majd az igazi próba..!
    A gombokat könnyen lehet kezelni a görgő szerintem kicsit kemény..!
    Maga a súlyától féltem szerintem könnyebb mint az LX8 tekíntve hogy abba még befigyelt 2 ceruza elem!

    hát nagyból ennyi ha valakinek van kérdése szívesen válaszolok..

    [ Szerkesztve ]

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Új hozzászólás Aktív témák