Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz F.Bence #53718 üzenetére

    A Krakent azért linkeltem, mert benne van a keretben, és a kompaktok csúcsa. A szettet pedig példaképp, de ahhoz, hogy egy Krakent, vagy egy H110-et megverjen egy épített víz az sztem nem 45k.

    Anno nekem többek közt bombibmw fórumtárs segített vizes kérdésben mert tényleg gyönyörű egy olyan rendszer, és legóztam eleget hogy hogy jönnék ki jobban, de mivel legjobb esetben is 57ezer lett az összeg, így letettem róla. (Pláne, hogy kicsit több odafigyelést igényel mint egy kompakt vagy lég, és nálam annyi a gép takarítás hogy porszívó + kompresszor nyáron havonta, egyébként 2 havonta és csak 10percet vesz igénybe.) szerk. És ahogy olvasom, a kérdező nis. sem szeretne vel túl sokat foglalkozni...

    Most azon gondolkodtam hogy jó lenne egy csúcs lég, NH-D14 vagy PH-TC14PE is pláne OC nélkül, csak nem biztos hogy elférnek a RAMok mivel renderelés lesz, ebből kiindulva pedig van egy kevés és az sem biztos hogy LP...

    [ Szerkesztve ]

    ️🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." Roma Non Si Discute, Si Ama🧡️

Új hozzászólás Aktív témák