Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz pinnacle #56408 üzenetére

    nyunyu pont hasonló billentyűt néztem, ki magamnak. Aztán az árát nézve elcsodálkoztam. :) Mondjuk ha ilyen sokáig bírják, lehet megéri.

    Nem szeretem a "mostani" (=2000 után gyártott) G80-3000 szériát, mert:
    - nagyon 2KRO
    - vékony lézerezett PBT kupak (Felülről a második sor, de ez legalább nem sárgul!)
    - ~5 évvel ezelőtti 75€-ről szép lassan felkúszott 100€ környékére az ára, ár/érték aránya nagyon rossz
    - elég limitált a kapcsoló választék: Legtöbbször Black, néha Blue, szökőévente előfordult Clear vagy Brown is, Red eredetileg csak a G80-3600-ban volt (amit már mind szétbontottak a Filco/Leopold jellegű gyártók alkatrésznek, amikor elindult 2006-07 körül a távolkeleti mecha láz, és a Cherry nem indította újra a Red gyártását), vagy a 25. évfordulós G80-3484-ben, de az meg nem 100€, mert azon "klasszikus" kupak van, amit az eredeti kupak gyártósort megvevő GMKnál gyártattak.)

    Ennek az elrendezésnek, ahol van elég hely a billentyűk között, mi a neve?

    Szerintem nincs külön neve, őskori maradvány még a nyolcvanas évekből. :DDD
    '92-ben indított MX 3000 széria még a '88-as MX 1000 kiosztását örökölte, a Win gomb bevezetését leszámítva azóta sem "modernizálták", úgy maradt.

    Személy szerint jobban szeretem a GMMKn lévő mindenhol 0.5U kihagyást az egyes blokkok között, Cherry MXB2/3-on lévő 0.25U nekem már túlzsúfolt volt.

    75% billzeten meg szinte képtelenség nem mellényúlni a kurzoroknak...

    Mondjuk laptopokat sem lehet kapni már, ilyen masszív billentyűzettel.

    Ez a ~15 évvel ezelőtti TP T42-T43 környéke?
    (Ezutáni T410-T420-on már volt Win gomb, de lespórolták róla az Insertet.)

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák