Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    Közben újra mértem, 54.2 grammra jött ki a lock LEDek miatt érintetlenül hagyott MX Brown keménysége.
    Taknyon csúszó Cheteron Brownjaim viszont már 48-49 grammnál kapcsolnak. :Y

    Már értem, miért akarok keményebb rugókat.

    Amit viszont nem értek, szóközömnél lévő MX Blownra (Brackre?) is 55 gramm jött ki, amit furcsállok.
    Ennyit puhult volna a Black rugó a sok hüvelykujjas csapkodástól? :Y
    Elvileg lineáris stemmel 60 gramm körül kéne kapcsolnia, nálam viszont enyhén taktilis stemmel van párosítva, ami rádob pár grammot.
    (Elvesztettem az egyik Brown kapcsoló rugóját, Blackből pótoltam.)

    Mindenesetre ez pár kérdést felvet, hogy milyen rugókkal párosítsam a nagyon taktilis stemeket a számomra ideális kapcsolóhoz.
    Ergo Clear eddig sem jöhetett szóba, mert a Red/Brown/Blue rugója szerintem túl puha.
    Panda Clear látszott eddig a befutónak, de most megingott a bizodalmam a Black rugója iránt.

    Minél több kapcsoló(mod) összehasonlítást olvasok, annál inkább hajlok a tiszta MX Clear irányába, ami puhán indul, 75 grammnál kapcsol, de a bottom outnál már betonkemény.
    Viszont ez a kapcsoló nem kapható, helyette max ugyanannyira taktilis MX Tactile Grayt tudnék szerezni, de annak megint totál más a rugó karakterisztikája, keményen indul, 75 gramm körül kapcsol, viszont a bottom-outja puhább, mint a Clearnek.

    Nem egyszerű...

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák