Aktív témák

  • gl59

    csendes tag

    A múlt héten vettem egy Strong SRT 8211 beltéri egységet két célra:

    1. MP4 és MKV videók lejátszására
    2. Szabadon fogható TV csatornák vételére

    Amint a sorrend is mutatja, a média lejátszás volt a lényeg.

    Az első, Youtuberól letöltött MP4-es videót csak 30 percig tudtam nézni, mert akkor a hang elment.
    Letöltöttem a gyári webportálról a legújabb fw. frissítést, telepítettem minden probléma nélkül.
    Elkezdtem nézni egy másik Youtuberól letöltött videót, ennél 54 percnél ment el a hang.

    Felhívtam a termék támogatást, ahol is azt mondták nekem, hogy vagy a fájl a hibás, vagy a pen drive, minden esetre arra ne is számítsak, hogy ők érdemben elkezdenek velem/nekem hibát keresni és megoldani a problémát.

    Tehát becsomagoltam és visszaküldtem az üzletbe.

    Ja, azt még elfelejtettem megírni, hogy a komputeremen a VLC lejátszó mindkét videót problémamentesen lejátsza.

    Tehát a kérdésem a hozzáértőkhöz az, hogy melyik beltéri egység megvételét javasoljátok nekem ami legalább annyira tuttira lejátszik egy a netről letöltött mp4 vagy mkv videó fájlt mint a VLC lejátsza egy PC-n?

    Hallottam olyanról is, amely beltéri egység már okosTV is egyben, Linux van rajta, sőtt VLC is van rajta. Ilyesmiben gondolkodjak?

    Vagy van buta beltéri egység is ami VLC-hez hasonlóan megbízható?

    eredetileg 10 rongy alatt terveztem valamit venni, de most már olvasva a visszajelzéseket különböző egységekről az árukeresőn, úgy látom, hogy lehet, hogy 20-30 rongyot is fel kell köhögjek egy megbízható média lejátszóhoz/beltéri egységhez.

Aktív témák