Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• bandus

addikt

Sziasztok! Még nem most szándékozom konfigot váltani, csak érdeklődöm, mivel én a socket a és a socket 478 óta elvesztettem a fonalat :B c2d (sztem e4300 lesz, esetleg 6400) alá milyen alaplapot érdemes venni? Nincsenek nagy igényeim, legyen betonstabil, a tuning nem számít, mivel sosem tuningoltam egyetlen mhz-t sem. ddr2-t és pci-e-t kezeljen (ezekből foglamam sincs hányszorosak vannak). Nemtudom, hogy melyik intel chipset mit tud, szóval egy kis felvilágosítást ezekről is megköszönnék :B. Márkát sem nagyon tudom, én asus-ra, vagy abit-ra gondoltam, de ha van jobb akkor világosítsatok fel kérlek.
    Köszi előre is!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

• bandus

addikt

Megnézegettem ezeket a p5-lapokat, szimpatiksunak tűnnek. Esetleg a drágább, 25k körüli darabokért megéri kifizetni a plusz pénzt, vagy annyival nem tudnak többet?

• bandus

addikt

sziasztok!
    azthiszm ideje beszereznem eg ymásik gépet, a mostani már nagyon elavult, és hát kellene majd cad-es célokra egy új :)
    van mostanában abszolút ár/érték bajnok alaplap? (természetesen én is szereteném minél olcsóbban megúszni az egészet :B) egy barátom a gigabyte alaplapokat dícsérte most nagyon.
    nagy elvárásaim nincsenek:
    core2duot szeretnék majd beletenni, chipset tökmindegy, ram 2gb lenne, gondolom ennek a kezelése nem okoz gondot semmilyen mai alaplapnak, tuning nem kell egyáltalán, fél mhz-t sem fogok húzni semmin, inkább legyen nagyon stabil, megbízható. a chipseten pedig lehetőleg passzív hűtés legyen.

nagyjából ennyi lenne, mit tudnátok ajánlani?mondjuk olyan 15k környékén?

köszi a választ :R

Hozzászólok Aktív témák