Új hozzászólás Aktív témák

  • Paxker315

    addikt

    féloff, nem szorosan kapcsolódik topikhoz, de, mégis csak alaplap& vásárlás témában:
    Miért ér(het)i meg elengedni a régebbi platformot, és inkább új alkatrészekre építkezni? Egy szemléletes video ráadásul ez egy JÓ lap...

    Igen, hasznalt alaplap eseten benn' van pakliban, hogy "leélt" darabot fog ki az ember. Főleg, ha valami enthusiast-aficionado-OCaholic felhasználótól vásárol. Így, gondolom, ha valakinek régebbi 2-3-4th generációs alaplap kellene, mert "meghalt" ami van-volt, akár jobban is járhat komplett platformcserével, legalább minden garanciális& akár új, s nem "időzített meglepetés". Nem tudom elképzelni, mennyire frusztráló lehet, ha a használtan árában megvett lap felmondja a szolgálatot.

    Nem feltétlen vagyok híve a folyamatos tech-alkatrész cseréknek, de, néha racionálisabb, mint ragaszkodni a régi platformhoz, mert "eddig sem volt vel' gond". Tudom, hogy ez kb. mindenki számára evidens, kézenfekvő, de talán van, aki hasznosnak találja. Miért lehetnek buktatói a használt alaplap vásárlásának.

    https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Új hozzászólás Aktív témák