Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz NGabi001 #93191 üzenetére

    Oc/vrm szempontjából az Asus egy picit jobb, ugyan akkor az a Giga mindenre is elég.
    Eddig nincs különösebb nyűgje egyiknek sem, szerintem nem fogsz egyikkel sem mellé nyúlni. Külhonba nagyon sztárolják azt a TUF-ot.
    Nincs debug kijelzője = van egy kis kijelző a drágább lapokon. Ha valami nem klappol akkor kiír egy hibakódot. Hasznos tud lenni, bár számomra pont lényegtelen, de ez egyéni szempont.
    Dual bios = Hibás bios beállítás vagy elcseszett bios frissítés esetén a másodlagos bios cipről vissza lehet menteni...Volt amikor jó jött és volt mikor megszivatott, de hasznos tud lenni...viszont én simán el vagyok vele és nélküle is.
    Realtek vs intel lan = Na ez az ami túl van tolva, kb semmi különbség egy torrent/gamer használatnál. Használok Intel, Realtek és Killer lant.
    Venti csatik száma = Gyökér dolog, de a venti hubok, külső és előlapi szabályzók na meg a pár száz forintos Y elosztók világába nem hiszem hogy falhoz vágna ez a dolog és főként nem hiszem, hogy ettől valamilyen lap kevésbé lenne jó.
    Sajna ez egy ilyen világ, régen minden jobb volt, most meg mindenen spórolnak :)
    Ui : Most látom jokeph fórumtárs már szépen összefoglalta :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák