Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    Alaposan nézegettem az a88x-plus biosát és nem találtam memóriaprofil (AMP XMP) állítási lehetőséget, neten láttam képeket az a88xm-plus biosáról ahol volt memóriaprofil állítási lehetőség, ez csak microatx mivoltában különbözik az enyémtől. Csak akkor jön elő a memóriaprofil állítási lehetőség ha XMP AMP képes ramot rakok a lapba? A specifikáció szerint az a88x-plus támogatja az AMP-t [link]
    Akkor most hogy is van ez? Lehet hogy a GIGABYTE GA-F2A88X-D3H kb ugyanezen az áron jobb választás lett volna, xmp-t is tud, már csak a 8 pines tápellátás miatt is, de ha jól nézem annak a biosát ritkábban frissítik, 2014-es az utolsó bios, az a88x-plusnál meg 2015-ös. Mennyire megbízhatóak a giga lapok? Support milyen? Az a88x-gamer is meggondolandó, csak a hiperszuper audió nembiztos hogy megéri a felárat. Megváljak az a88x-plustól és vegyek valami jobbat? De sajnos ebből már csak veszteséggel tudnék kijönni :(

    [ Szerkesztve ]

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák