Új hozzászólás Aktív témák

  • Wiz Khalifa

    addikt

    Sziasztok!

    A mostani alaplapom szeretném cserélni. Eddig Gigabyte lapjaim voltak szinte csak és be is váltak azok.

    A feltételek ezek lennének.

    - i5-4460-t kezelje
    - 2x4GB Crucial Ballistix Tactical Tracer 1866MHz-s ramjaim kezelje (később lehet kap majd még egy ilyen kittet)
    - 1db PCI-e x16 3.0-ás minimum, Front USB 3.0, és lehetőleg csak Sata3.
    - Minél több ventilátor csatlakozó

    A keret a 25k és alatta lenne. Tuningolni sose tuningolok.

    Nem tudom hogy mi a különbség a B, H, Z-s lapok között. Most egy Gigabyte GA-B85N Phoenix van. A lappal semmi bajom. Csak kicsit kicsi.

    hogy őszinte legyek eleinte a Gigabyte GA-H97M-D3H-t néztem mert azon mind a hat darab Sata az 3-as. Meg a legalsó PCI-e is x16-os (így abba raknám a VGA-t akkor hogy több levegőt szippantson egyből a ház oldalából). Néztem ugyan ezt a lapot csak B-s chipset-el (GA-B85M-D3H) csak azon az a baj hogy 4db Sata3 van és 2db Sata2. Bár annyira nem lényeg nekem ez. Inkább a PCI-e az ami.

    Aztán belebotlottam az MSI Z97M-G43 és H97M-G43 lapba. Ennek a Sata és az USB3-as front csatija jobb számomra hogy nem felfele néz hanem el van hajlítva. De csak ezért nem fizetek pluszt ha azt mondjátok hogy nekem a GA-B85M-D3H is jó.

    Aztán láttam az MSI B85M Gaming lapot. Ez nagyon tetszik meg minden de a kb 30k-s ára már nem.

    Szerintetek melyik a jobb választás? Vagy maradjak a fenekemen és maradjon a GA-B85N Phoenix jól bevált lap? :) Mivel jelenleg elég. De mondjuk ha a HD5870-t cserélem jobbra akkor is jó lesz? Hogy őszinte legyek ezen a gépen nem lesz sok fejlesztés csak egy VGA és szerintem vagy 2-3évre el lennék vele.

    Egyébként eléggé megszerettem ezt a Phoenix lapot szóval nem 100% hogy lecserélném. Csak ha érdemes.

    Smoke some weed nigga!

Új hozzászólás Aktív témák