Új hozzászólás Aktív témák

  • .:Secur:.

    tag

    Sziasztok!
    Alaplapot szeretnék vásárolni.
    Jelenlegi alkatrészek:
    - Thermaltake Commander GS-II gépház
    - Antec 80+ 550W (BP550 Plus) tápegység
    - EKL AG processzorhűtő
    - Intel 80GB 320 Series SSD és Western Digital Blue 1TB SATA3 64MB merevlemez
    - Asus GTX 660 OC 2GB/192bit (DC2O-2GD5)
    + tegnap vettem erre a gép összerakós átmeneti időszakra egy i5-3470 processzort. (később mindenképpen i5-3570k!!!)
    Tehát kellene nekem egy alaplap, 2db 4GB-os memóriamodul (KIT) és egy normálisabb CPU hűtő.
    Elvárásaim:
    Alaplappal kapcsolatban(1155!!! ATX):
    (általam kiszemelt: ASRock Z77 EXTREME4 (új) vagy MSI Z77A-GD65 (használtan))
    - Legyen rajta minimum 2db SATA3 csatlakozó
    - Legyen rajta USB3.0 (front panelre kivezető) + hátul minimum 2db 3.0 + minimum 4db 2.0
    - Legyen rajta 2db 3.0-ás PCI Express x16 bővítőhely + támogassa az SLI-t, Crossfire-t.
    - 7.1-es jó minőségű hangkártya (integrált)
    - HDMI csati integrálva
    - Támogassa a 2400 és a 2133 Mhz-s DDR3 memóriákat (dual-channel)
    - Kiemelten támogassa az i5-3570k-s processzort és kiválóan lehessen húzni is (tuningolni)
    - Legyen integrálva az alaplapra Reset, Power és CMOS Clear (reset) gomb
    Max. keret az alaplapra 32.000 Ft (csak használt vagy az összeg alatt új is szóba jöhet)
    Nagyon szépen köszönök minden segítséget!
    Próbálok aránylag erős és hosszú időtartamra elegendő gépet vásárolni, remélem sikerülni fog.
    Tudom, ennyi pénzért nem lehet atomerőművet venni, de egy tartós és gyors PC-t szeretnék főleg játékra, de nem elhanyagolható a konvertálás és tömörítés sem.

Új hozzászólás Aktív témák