Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Üdv!
    A profilomban látható cuccok közül cserélném a procit és az alaplapot, minden más maradna. A tervezet eddig az volt, hogy lesz egy i5-4570-es proci + ASUS H87M-PLUS alaplap. Viszont most visszaolvasva itt a fórumon néhány oldalt feltünt, hogy sokan ajánlják az ASUS nemrég megjelent Vanguard B85-ös lapját.
    Na már most ez kb. 3 ezerrel kerül többe, mint az eredetileg tervezett, ami végül is belefér, de miért is ez legyen?
    Annyi lejött nekem némi utánolvasás után, hogy jó minőségű alkatrészekből készül, viszont a B85 sorozat alapvetően irodai felhasználásra javallott, mig a H87 szélesebb körűen mindenre. Nálam ami igazán terheli majd az csak a játék, abból is a gépzabálosabbak BF3, BF4, GTA5 ha majd megjelenik, stb.
    Mivel én nem igazán vagyok járatos az alaplapok terén, kérésem az lenne, hogy néhány mondatban írja már le valaki, hogy a Vanguard az anyagminőségen kívül, miért is lenne jobb választás a játékokhoz?
    Előre is köszönöm az infókat.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák