Új hozzászólás Aktív témák

  • jim bcs

    MODERÁTOR

    válasz djg #46008 üzenetére

    nekem nincs semmi bajom vele mivel nem én fogom használni, a legminőségibb belső az a Seasonic-nál és Enermax-nál kezdődik a többi mind ezek alatt van de ezen nem fogok vitázni, hidd el tudom ki mit matricáz ki kitől veszi a hozzávalót de még mindíg nem tenném a gépembe ez az én véleményem, az előbbi egy tanács és vélemény volt ezen felül hogy te mit raksz a gépedbe a te dolgod te fogsz mellette ülni nem én

    a csúcsminőség mint írtam az Seasonic és Enermax ott is megnézheted az árakat ;)

    ezen 2 gyártó alatt hogy ki mekkora marketinggel dolgozik az nem ide tartozik, ezeken kívül ha ajánlani kell akkor ok hogy fsp mert azt de ne fsp belest az már régen nem az a minőség mint a gyári fsp, azt meg megint nem kezdem el ecsetelni hogy mi történik azokkal az alkatrészekkel amelyek egy adott gyártó gyártásbeni tűréshatárába nem férnek bele, azok ugyan működnek de nem olyan feltételekkel amilyet a gyártó meghatározott és mi történik? eladják ezzel is kisajtolva az összes profitot, gondolom már kezded összerakni a kirakóst

    off vége ez nem a tápos topik

    Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Új hozzászólás Aktív témák