Új hozzászólás Aktív témák

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz bluyoo #42057 üzenetére

    ASUS Z77 Wolverine - Szent Hűtőborda! Tényleg itt a világvége! Egy Asus csúcslapon nincs a FET-eken hűtőborda! Mi lesz ezután velem, hiszen eddig legszebb álmaimban péklapátnyi hűtőborda terpeszkedett a PCH-n, s a FET-eken lévő olyan magasra nyúlt, hogy meghaladta a legtekintélyesebb CPU-hűtő magasságát is. Mihez kezdjek ezután, én, aki minden esti imát úgy fejezett be, hogy: " ...és adj Nekünk, Uram, vaskos hűtőbordát a PCH-ra és a FET-ekre, Mindörökké, Ámen!" Nem merek elaludni, még a végén rémálmaim lesznek... Fenekestül felfordult az eddig biztonságosnak hitt világom! Minden Alaplapok Védőszentje hol vagy ilyenkor? Most, amikor a legnagyobb szükségünk lenne oltalmazó védelmedre... Most,amikor hirtelen a semmiből előugrott ez a "Rozsomák", s egyetlen jól irányzott csapással szilánkokra zúzta a hűtőbordákba vetett hitünk sebezhetetlennek hitt védőpajzsát! Először nem is értettem, hogy miért ez a neve, de amikor azt olvastam, hogy"Rozsomák, népies nevén torkosborz", világos lett minden. Azért "Torkosborz", mert felfalta a hűtőbordát! Eme szörnyű csapás után vajon mit hoz Számunkra a jövő? A közeli jövő például a Szeretet Ünnepét hozza el Nekünk... Ezért kívánok Mindenkinek:

    Békés, Boldog Karácsonyt!

    [ Szerkesztve ]

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák