Új hozzászólás Aktív témák

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz Geresics #41060 üzenetére

    Szűk agyam összemosta az infókat, bocsánat :B
    :W Hátha a téglafal helyrerázza összekuszálódott agytekervényeimet...
    Úgy látszik ez a mai nem az én napom... mondjuk akkor melyik az én napom?
    Ki akarna 775-ról 775-re váltani? :D
    ...én akartam anno, amikor szükségem lett volna több bővítő-slotra, ezért mATX-ről ATX-re akartam váltani, úgy, hogy megtartsam a CPU-mat, és a jó öreg DDR2-es memókat, érzelmi és nem utolsó sorban anyagi okokból :) . De akkor már dübörgött a DDR3-as korszak, s az átmeneti időszak combo-lapjai kezdtek eltünedezni a kínálatból(csak DDR2-es lap már egyáltalán nem volt :( ), s hibridből csak pár mATX-est lehetett kapni, majd azok is eltűntek, ezért csodálkoztam, hogy nemrég újra felbukkant egy, s most aktivizálódott agyamban az információ, csak éppen rosszkor :D Úgy látszik a tudatalattim a 1155-DDR2 párosítást, mint értelmezhetetlent kidobta a feldolgozásra váró adatok közül...
    Hát így született meg a Mahrenburg legnagyobb hülyeségei című könyv legújabb fejezete (attól tartok, nem ez volt az utolsó... :O )

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák