Új hozzászólás Aktív témák

  • balpis

    őstag

    válasz csucsbicep #24922 üzenetére

    Szia!
    Én meg vagyok elégedve ezzel a lappal. Olcsóbb alternatíva lehet leginkább az, ha máshol veszed meg:)
    (azt hiszem, én jókor vettem, jó helyen, mert már ott is egy ezressel drágább, mint két hete, de még így is 2-vel olcsóbb, mint a linkeden. De nézem a procit is. Remélem, nem ennyiért akarsz i3-at venni, mint ahogy ebben a boltban árulják?!)

    Ha nem kell PCI bővítőhely meg USB3 (az ezen sincs) és felteszem SATA3 sem (azt max. a legújabb SSD-k tudják érdemben kihasználni), akkor
    H61M-S vagy H61M-GS is jó lehet, jópár ezressel olcsóbban. Igaz, azokon csak két DDR3 slot van, de az általad kinézettbe is csak 1 oldalas RAM-ot tehetsz mind a 4-be, egyébként csak 2-t használhatsz (ez a H61 tulajdonsága). Azonban ezeken HDMI kimenet sincs az alaplapon, ha esetleg azt akarnál használni.
    Alternatíva lehet még esetleg az MSI H61M-E33, kicsit olcsóbban. Az ennél olcsóbb MSI-ken nincs még DVI kimenet sem. Az IGP pedig jól jön, ha VGA gondod van vagy csak cseréled akár. (USB3/ATA3 ezen sincs....)

    [ Szerkesztve ]

    notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

Új hozzászólás Aktív témák