Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz Pingan #22211 üzenetére

    Szeva!Én 870 Extreme3-at használok amiben jól lehet nyúzni a procikat.A 870iCafe-ról én is olvastam azt a tesztet(4ghz-s)és eléggé meggyőző,viszont jól lespórolták róla a kimeneteket(USB3,Esata3,optikai kimenet,szerény hangkártya...),de ettől még jó lehet neked.880g Extreme3-as nagyon profi kis lap,nekem is volt ilyen.Tuningba jól megy komolyabb a tápellátása és a FET-hűtése,viszont ugyan annyit ment a procim benne mint a 870-el,nem éreztem a hátrányát az egyszerűbb kialakításnak(mindkettőben 3,9Ghz,de menne még följebb is,de minek...).Gondolom extrém tuninghoz ez a lap jobb,de az már víz vagy nitrogén kategória lehet...890gx Extreme 3-as szintén zsivány viszont az összes különbség a 880G Ext.3-as hoz annyiba kimerül,hogy azon gyengébb az int.vga és nincs sideport memória rajta(tuning terén semmi jelentőségük),de ezen felül tök ugyan az a két lap.A gigákhoz nem tudok mit szólni...meg nem is akarok ;] (egyiken sincs fet-hűtő és az UD2H mATX-es.Nem véletlenül ATX méretűek a komolyabb tuning(fx chip-es lapok) lapok...bár ettől még lehet jó)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák