Új hozzászólás Aktív témák

  • Mian

    aktív tag

    válasz Milka 78 #21688 üzenetére

    Nem halt meg a lapom, csak nem érzem valami stabilnak, és ezért gondolkoztam a cseréjében, habár anno azt mondták, hogy a cpum hoz elég gyenge, csak már utólag mondták :F , én meg azt hittem jó lesz az, mondjuk nem is volt vészes ára...és eleinte a gigabyteot néztem ki, hogy majd beruházok rá, (ami az első hsz.-emben van) aztán nem rég találtam ezt az msi-t, és 18ért szerintem elég jó kis lap, olvastam róla tesztet és végül is, azt írták, hogy nincs vele baj, olcsó ára miatt pedig ajánlott "plecsnit" is kapott... tudásban csak annyi a felróható neki hogy, sb 600, és hogy magot nem tud feloldani, de amúgy nekem minden tekintetben megfelelne...pláne, hogy nem tartom most a legfontosabb szempontnak a magfeloldást, mert most még előnyös és súlyos ezreseket lehet vele nyerni, de mire én új procira beruházok már 4magos procik is fillérekért lesznek szerintem, és 4magnál többet pedig nem tervezek venni mert vga-m ennél erősebb procit már nem hajtana ki, komplett gép cserét meg még nem tervezek egy jó darabig....a másik két lap amit meg most linkeltem nemrég, azok közül inkább a DKA790GX lenne a nyerő mert platinum már túl drága, 25nél többet biztos nem költenék lapra most, bár nem tudom ezt mennyiért lehetne beszerezni, árgépen csak egy boltot írnak ahol 25, de lehet az már rég nem aktuális pl, a k9a2 platinum is ha beírod árgépbe rögtön kidobja hogy 32 kb... de írd be hogy "Platinium" és mindjárt ottvan az a 17.900-as ajánlat amit én néztem, csak elgépelték egy i betüvel a nevét, és azt a boltot ismerem is, honlapjukon is 17.900...szóval igazából ez a DKA790GX is lehet hogy 20ból már megvan mert nem egy mai lap már azért, csak gondoltam ha ajánljátok akkor irok mailt a boltnak ahol néztem a k9a2-őt is és akkor hátha tudnak szerezni nekem, mert volt már olyan hogy 4830 nem volt az árlistájukban aztán megkérdeztem hogy valahogy nem e lehetne, és hoztak :) ....de ha nem ajánljátok akkor meg se kérdezem...
    Köszönöm ha végigolvastátok, és köszi a segítő hsz.-eket is :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák