Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz Evilangel #20716 üzenetére

    Szeva!Közben kiderült,hogy Rev.1 es a Giga lap(nincs külső csipp,sem acc,nem tud magot feloldani...röhej!!!)Rev.2-est meg nem tudok szerezni...

    atti_2010:Ja erről már olvastam egy logout-ot,hogy ez átverés szagú...az a alap az álmom,de annyi kesst nem dobok ki rá,mert nincs tervbe a nitrogénes tuning ész nélkül.A mostani lapom pont határeset(Msi 770C45)mert csak 125w-os proci támogatása van és egy b50-est hajtok benne(3600Mhz,1.370v) és az utólagosan felrakott fet hűtők baromi forróak.Ezen felül a lap makulátlanul teszi a dolgát potom 16 ropiért,de nem ártana egy acélosabb elérhető áron(30 ropi max.)Az MSI-vel nagyon meg vagyok elégedve,de elég nagyokat ejt a procifesz(droppol mint állat)A gigával állandó bios és memória problémáim voltak és félek is tőle igazán az Asrockot meg nem vágom.Nagyjából egy 8x8 as CFX-es,stabil feszültségű,gyári fet hűtésű,sata3-as és usb3-as lap kéne,amiben belefér egy kis tuning is és fesz emelés,ja és ne legyenek memória problémái.Az igényességgel is egyet értek,de lehet okosan is (relatív)kis pénzből.A x3 720be-met elpasszoltam és nem rohantam 40-50 ropiért x4-et venni hanem szerváltam egy 2.5 év garis X550Be@50-es procit fele annyiért ami egy dekával sem rosszabb mint egy gyári X4 :K

    torma1981:870 Extreme3 4+1 fázis,nincs integrált vidi kari,5 Sata3,2Usb3
    880G Extreme3 8+2 fázis,4250 integrált vidi kari,6 Sata3,2 Usb3 és az egész kicsit acélosabb.
    A külföldi tesztek jó kis lapnak hozzák ki mindkettőt a tuning is megy benne,de van tőle jobb e téren(a tesztben fsb-vel tuningoltak és nem szorzóval).Egy BE alá megfelel...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák