Új hozzászólás Aktív témák

  • beoka76

    csendes tag

    Sziasztok! Új tag vagyok,és szeretném a segítségeteket kérni!Nem olyan rég vettem egy vezeték nélküli mikrofonos fejhallgatót,és ezzel szeretném használni a skypot! Windows 7 64 bites operációs rendszer van rajta.Realtek Hd audio menager van a gépemen és sajnos nem tudom,hogyan kell beállítani! a fejhallgató adatai:

    5in1 Fejhallgató. pl. elalváskor használata nagyban segít, hogy ne zavarjunk másokat, csendben lehet vele tovább tévézni, bár ennél jóval többet is tud. Digitális, rádiófrekvenciás technológia. Elemmel, vagy tölthető akkumulátorokkal működik. (2x2db 1,5 V-os ceruza "AAA", nem tartozék! ) 8 m-en belül tökéletes HIFI minőséget produkál. Több fejhallgató is használható egy adóhoz!

    Egyéb információ:
    1. Vezeték nélküli fejhallgató:
    Vezetékek nélkül, többé nem zavarva másokat lehet hallgatni a HiFi-t, TV-t, DVD-t, CD-t, MP3-t, PC-t, LapTop-ot, stb. Az adó egységet hozzácsatlakoztatjuk 3,5 jack dugón keresztül a célkészülékhez és már működik is.

    2. Vezeték nélküli Net-C6:
    A fejhallgató vevő egységébe mikrofont építettek, így PC-hez is csatlakoztatható. Kényelmesen, vezeték nélkül chat-elhetünk vele, használható Skype-hoz, Messengerhez, stb. Nagyon jó minőségben továbbítja a hangot.

    3. FM Rádió:
    A fejhallgatóban található egy beépített, jó minőségű FM rádió is, így akár önállóan is használható. Automata állomáskeresés! Kényelmes, puha fülszivacs, csak a megfelelő csatornát kell megtalálni!

    4. Vezeték nélküli Baby-őr:
    A fejhallgató vevő egységét a kisbaba, gyermek, vagy idős ember szobájában elhelyezve figyelhetjük, hallgathatjuk Őt egy másik helységből úgy, hogy közben jelenlétünkkel nem zavarjuk. Különösen nagy segítség lehet akkor, ha egy beteg családtagunkra szeretnénk vigyázni, ha figyelni szeretnénk minden egyes kívánságát.

    5. Vezetékes fejhallgató: A csomag tartalmaz vezetéket is, ami bármilyen, 3,5 JACK sztereó audió kimenetre rácsatlakoztatható, így vezetékes fejhallgatóként is használható. Ha valaki részletesen leírná nekem,h hogyan tudnám beállítani,azt megköszönném!
    Segítségeteket előre is köszönöm Üdv:beoka76 :W

Új hozzászólás Aktív témák