Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FEDman

    addikt

    válasz Parci #27236 üzenetére

    Amivel én minimálisan elégedett lennék az egy X-E1 lenne dönthető kijelzővel. Innentől kezdve a legtöbb "problémát" le is tudnánk. E-P5-nél is ehhez elég lett volna egyszerűen a sarokba tenni az EVF-et és akkor részemről pezsgőbontás! :))

    Amíg ez nincs meg addig számomra az összes jelenlegi váz valamilyen szempontból kompromisszumos, legyen az E-P5, E-M5, G5, vagy akár X-E1.

    Tudom, amit leírtam az a NEX-7. És valóban majdnem az. A legközelebb tényleg ez a váz van ahhoz amire vágyom. De valahogy nekem az se az igazi. Úgy lett kiálló markolatos, hogy közben meg a markolat magasságát spórolták le drasztikusan. Az én szívemhez sokkal közelebb áll a nem kiálló markolatos, de magasabb vastagabb E-P5/X-E1 vonal. :)

  • gorgo

    őstag

    válasz Parci #27236 üzenetére

    Akkor vegyük még hozzá azt is, hogy ha nem viszed magaddal, na akkor k** biztos hogy pont kelleni fog. Az élet már csak ilyen, nem kell bemutatni. :N
    Hasonló pl. az omd-n a vaku, persze az sokkal kevésbé lényeges. Helyébe tettek egy "púpot" ami csak dizájn, fölösleges méretnövelő. A vakut meg ha fel akarod tenni, van három darab portvédő takarólemez, azokat levesz, vakut feltesz. Röhej. :W Szerintem az evf is hasonló, van hozzá szerencsés min. két portvédő lemezke, amit úgy elhagy az ember, ahogy kell. Használat közben meg anyázik. Sehogysem jó ez a különálló. A poén az lenne, ha nem csak dönthető lenne, hanem mint a tengeralattjárók esetén: kitolható, mint egy periszkóp :DDD

    "Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

Új hozzászólás Aktív témák