Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Lex Icon #60087 üzenetére

    Bocs, a koltseg szot nem jol hasznaltam, bar adott mennyiseg felett Revo se ingyen (igaz, most mar van 4 nagykoru a csaladban, lehet szorozni a havi kereteket), hanem ossz kihozott penzre ertem, x dollar indulobol y erteku etf.
    Dollart nem utalnek Rev-rol, csak Rev-ra, eur-ban menne tovabb. Dollart a reszvenyeladas helyerol utalnek, USA-bol, ott meg spec. szamlank van es ingyenes (az eladott ceges reszvenyek aranak erejeig biztosan), kerdes Rev fogadaskor is felszamit-e dijat. De a revolut csak letezo megoldas a valtasra, lecserelheto masra (amugy abbol is van kedvezmenyes szerzodes de azoknal is rosszabb a marzs a revolutnal).
    IB tudtommal me'g csak igergeti a TBSZ-t, valamint nem tudom ott tudok-e dollarban ETF-et venni, de ez utobbit meg tudom kerdezni mashogy is. A tbsz-szel rosszabbul csak egy adobevallas megirasa erejeig lehet jarni mintha nem tbsz-en csinalnam ugyanazt, ha meg kitart 3-5 evig, akkor nyereseg, nyilvan kiveve ha szamolnak kulon dijat a kulon szamlara, de oda meg nem kell menni.

Új hozzászólás Aktív témák