Új hozzászólás Aktív témák

  • Thome

    addikt

    Elérhetővé vált (2012.11.28.) Gog-on és Steamen a Miasmata, sandbox jellegű túlélő fps játék.

    Hogy milyen is ez a játék, az alábbi linken megtekinthető egy 5 perces trailer róla: KLIKK IDE

    A játék története:

    A játékban egy biológust alakítunk (Robert Hughes) akit megfertőzött egy vírus, s csak úgy gyógyulhat ki a betegségből, ha ellátogat erre a bizonyos szigetre, ahol néhány kollégája a vírus ellenszerén dolgozik. Ám mikor odaér, a társai sehol nincsenek, a kutatólabor romokban, s egy szörny is feni rá a fogát.

    Hivatalos gépigény:

    Minimum:
    OS: Windows XP, Vista, 7
    Processor: Intel Core2 Duo, AMD Athlon64 x2, or better
    Memory: 2 GB RAM
    Graphics: NVidia Geforce 8600GT, ATI Radeon 3670HD or equivalent
    DirectX®: 9.0
    Hard Drive: 3 GB HD space
    Sound: DirectX compatible sound card

    Ajánlott:
    OS: Windows XP, Vista, 7
    Processor: Intel Core i5/i7, AMD equivalent or better
    Memory: 4 GB RAM
    Graphics: Nvidia GeForce GTX 280, ATI Radeon 4870 or better
    DirectX®: 11
    Hard Drive: 3 GB HD space
    Sound: DirectX compatible sound card

    A valósággal szemben, viszont itt még akadnak problémák, ugyanis a jelenlegi minimum konfiguráción (sőt, még néhol csúcskonfigon is rendesen izzad a hardver alacsony fps számmal). Elvileg ezen probléma megoldásán már dolgoznak a játék készítői.

    [ Szerkesztve ]

  • CriticalHit

    őstag

    42 napot éltem túl, míg sikerült kikúrálnom magam. Egyedül. Teljesen Egyedül? Éreztem a figyelő szemeket. Mégis már csak a kutatók megcsonkított holttesteire leltem. Mi történt ezen az átkozott helyen? Hányszor tévedtem el, mire szomjazva, kiszáradva, félholtam véletlenül rátaláltam egy elhagyott menedékhelyre. Hányszor rohantam pánikolva, pulzusom az egekben és kerestem menedéket lapulva az aljnövényzetben mikor meghallottam a fenevad üvöltését. Hányszor borult rám a koromsötét éjszaka az erdő, vagy a mocsár mélyén, ahol félelemtől kiszáradt szájjal mozdulatlanul vártam a hajnal első fényeit. Most már csak a csónakot kell meglelnem és szabad vagyok. Hány áldozatot szedett ez az őrült kísérlet. Tudom a titkot. El kell menekülnöm, hogy figyelmeztethessem ….

    Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

Új hozzászólás Aktív témák