Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasek

    Közösségépítő

    höhö...jó topic.

    Szerintem semmi...mikor alszik az ember akkor sem csinál semmit. a lelke nem vándorol el sehova. Legalábbis nem sűrűn :D Maximum csak álmodunk, de azt sem mindig, azonban az csak a még élő agyunk, a tudatunk játékat, azonban sokszor van(legalább is velem) hogy nem álmodunk semmit...akkor viszont az alvással töltött hosszú órák pikk pakk elmennek. Valahogy halálnál is így lehet csak nem álmodunk, mert hát agyunk halott, működés képtelen, így tudatunk sem lehet. Azaz lényegében semmi. Jó az más kérdés hogy ha nem halt meg az illető, és még tudatára ébred(ahogy az már megtörtént párszor, a történelem során), de ki szeret egy koporsóban(vagy boncolás közben) felkellni, hogy dejót aludtam? (mondjuk tudat nélkül is lehet élni, mert hát egyes élő személyekből is kinézem hogy nem rendekeznek öntudattal, de ez a magán véleményem. ;] )
    Lélek vándorlás? Reinkarnáció...Egyetlen egy esetre sem emlékszem hogy ez elötti életem során lett volna másik, és ha van is ilyen akkor valszeg következő életem során sem fogok emlékezni hogy volt ez, úgy hogy olyanmód tök mind1, mert lényegében nem is létezik. Meg most ki akarna újabb életet? Ez azt jelenti hogy bármilyen állat formájában új testbe kerülhet a lélek. Minek van a legnagyobb esélye? Melyik állatból van a legtöbb? Az ízeltlábúakból. Nem tudom de valahogy nem vágyom arra hogy egy cserebogárként éljek...(mellesleg még egyik házilegyet sem láttam Hamletet, vagy Romeó és Júliát előadni, amivel visszatérhetünk oda hogy akkor nem is emlékszünk rá hogyha van...azaz oly mind1.) :))
    Arról hogy ez lenne a halál, vagy olyasfajta átmeneti állapot, ugyan azt tudom mondani mint a lélek vándorlásról. Nem emlékszem hogy ez elött élet-e vagy haltam-e, úgy hogy ez is érdekes megközelítés. Szerintem jobb abban maradni hogy most élük, és ezen életünk során halunk(elvileg).

    Úgy hogy ez az én véleményem. Nagyon illúzió romboló? :D

    Üdv. H

Új hozzászólás Aktív témák