Aktív témák

  • yamato80

    csendes tag

    Hello!

    Az lenne a gondom, hogy a gép van amikor nem bootol be, de ha elindul akkor egy idő után eltűnik a kép (hang sincs) a monitor standby üzemmódba kapcsol (villog a kis lámpa) és újra kell indítanom a gépet. Először 4GB memóriát (1x2GB és 2x1GB stick) használtam a gépben egyszer csak filmnézés közben elment a kép, utána nem is akart be bootolni a gép (4GB-al azóta se csak az 1x2GB-al). Utána egy ideig (1-2 hónapig) működött a gép úgy, hogy csak 2GB memória volt de 1-2 napja elkezdte a fent említett problémát. Annyira nem értek ezekhez a problémákhoz így csak annyit próbáltam, hogy a videó kártyát levettem és az integráltra kötöttem rá de ott is fenn állt a probléma. Azok alapján amiket olvastam erről (mert nem sok mindent találtam) ilyesmi hibák lehetnek: tápegység, alaplap, memória. (sajna arra nincs lehetőségem, hogy más alaplappal, memóriával vagy tápegységgel próbáljam ki a gépet). Az alaplapon nincsenek púpos kondenzátorok. Amit tudtam ki portalanítottam kivéve a processzort (ahogy nézem azért arra is ráférne), mert azt még sose szereltem szét és nem értek hozzá.

    Gép:

    Tápegység: FSP 400W
    Alaplap: ECS AMD690VM-FMH
    Processzor: AMD Athlon 64 X2 6000+ (2x3GHz)
    Memória: 2x1GB DDR2 Kingston + 1x2GB DDR2 Kingston
    HDD: Samsung 250 GB
    Videókártya: Gigabyte Radeon HD4670

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák