Új hozzászólás Aktív témák

  • Sir John

    tag

    Sajna volt már tapasztalatom ilyen cégekkel :(
    Ismerőseim akiket behálozott egy ilyen szervezet, meghívtak valami baráti beszélgetésre.
    Picit fura volt, hiszen nem voltunk annyira jóban. Amikor odaértem, kiderült, hogy igen sok embert csaltak még oda. Mindenki csak bután nézett a másikra, és várta a választ, hogy mi is lesz itt tulajdonképpen.
    Ekkor azz ''ismerősöm'' egy rögtönzött bemutatóval próbált eladni nekünk mindenféle drága szart!
    Iszonyatosan felháborított! Otthagytam a francba, és még jól be is szóltam neki , leégetve mindenki előtt.
    Ha komolyan jó cuccokat árulnak , akkor miért van szüksé ilyen ''cselekre''?

    Köv. alkalommal egy állásajánlattal kecsegtető megbeszélésre hívtak el egy barátommal együtt.
    Mikor odaértünk, ismerős látvány fogadott, sok-sok ember és senki sem tudott semmi konkrétat.Ekkor már sejtettem, hogy itt valami nem kóser.
    Az első 10 percben kiderült, hogy itt pedíg be akarnak szervezni engem is mint a fent említett ''ismerősöket''. A szünetben otthagytam az egészet!

    Miért ütköztök falakba az emberek felől! Mert ilyen szarakodás, meg átbaszások után m, hogy is vártok bizalmat bárkitől?? Örüljön minden ''ügynök'', hogy még nem lincselték meg ;]

    Ez a legnagyobb szopás az egész világon! Egy undorító f@szság!

    De jegyezd meg jól, míg a Föld kerek, mindig lesznek jumperek ...

Új hozzászólás Aktív témák