Aktív témák

  • MRSAS:)

    újonc

    [kép]


    [kép]


    [kép]



    [kép]



    :)

    [Szerkesztve]

    Idegeskedni annyi mint mások , hülyeségei miatt büntetni magunkat!Aki nem dolgozik , ne is egyék! Aki beleesik a kútba , olyan lesz mint a Körböl a Kislyán!Aki A-t mond mondjon B-t is!

  • MRSAS:)

    újonc

    Hello Világ!

    Húúú MOst nem mesélek , mert 2:00 lesz!
    De legalább ha 30 perc alatt felraktam a képeket , amiket úgysem néz meg senki , vagy ha megnézi nem értékeli!mindegy

    Attila vagyok , fiatal , és vidám , meg vicces. Csongrádon lakom , egy fantaztikus iskolába járok: az öregek otthona mellet , a panelházak között , és a Büdösvíz mellet van:DD .....
    Jelenleg szingli vagyok , bár ez elég gyakran változik!
    Ettől persze csak fogyok-fogyok-fogyok , a NŐK kiszívják az energiám!

    Van egy kutyám Rexi , egy halam Hal!

    Hobbiból: motorozok , horgászok , sportolok.

    Nem felvágásból de van anyám is meg apám is:DD!

    A legeslegjobban 2 órakor imádok blogot írni , amit senki nem fog elolvasni , csak Én újra és újra!

    Ha sikerül akkor olyanokat tudok majd ide írni ami talán pár embert érdekel , esetleg tanul belőle , nevet rajta , vagy ideges lesz! De ha így van akkor örülök , mert nem csak a kéménybe írok korommal.

    vége
    puszi
    puszi
    csók
    csók
    annak aki szép és lány
    BYeBYe
    :)

    Idegeskedni annyi mint mások , hülyeségei miatt büntetni magunkat!Aki nem dolgozik , ne is egyék! Aki beleesik a kútba , olyan lesz mint a Körböl a Kislyán!Aki A-t mond mondjon B-t is!

  • MRSAS:)

    újonc

    Jó estét!
    úgyis azonnal reggel

    Semmi különös nem történt velem.Csak a megszokott.

    Nagyon jó napom volt!
    Egész reggel pakoltam , edzettem!
    Délután haverjaimmal pörügtünk , elfagyiztunk 30E ft ot:DD .
    Este mentem volna partyzni! Házibuliba , és disco ba!

    De találkoztam a barátnőmmel , akivel szakítottam tegnap , vagy tegnapelőtt nemtudom!
    Ki akart velem békülni!
    De hát hiában , ha nem volt semmi feeling benne! 9hónap kapcsolat utánna legalább valami értelmeset kitálállt volna , meg nem szétesve jött volna!
    Végül nem békültünk ki.

    Ez nállam már ilyen se veled se nélküled kapcsolat!

    De szerintem most , nem írok túl értelmes dolgokat! Rosszul vagyok!

    De azt jegyezzétek meg , hogy vigyázzatok a nőkkel , bármit képesek eljátszani , és bármire képesek , ha szerelmesek!

    Majd írok értelmes dolgokat is!
    sziasztok
    :C:C:C:C:C:C:C

    Idegeskedni annyi mint mások , hülyeségei miatt büntetni magunkat!Aki nem dolgozik , ne is egyék! Aki beleesik a kútba , olyan lesz mint a Körböl a Kislyán!Aki A-t mond mondjon B-t is!

Aktív témák