Aktív témák

  • Bageros

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem olyan problémám lenne, hogy nem régen vettem egy alaplapot, aztán postán küldték el, de persze arról nem tájékoztattak a lámák, hogy a pár jumper levan véve.... :(( !
    Töltöttem le használati utasítást, de aztán az nem nagyon értelmezhető.
    Most már legalább bekapcsol, DE sötét KÉP jelenik meg, aztán ugye a rendes 1 rövid Bios hangot pici idő múlva követi, még 2 rövid + 1 rövid hangjelzés. Na most kerestem a Bios hangok között erre megoldást, de nem találtam. Még annyi, hogy a gép bekapcsolj a monitort csak sötét a kép.
    Próbáltam bele tenni egy videokártyát, mert hátha le van tiltva az alaplapi, de azzal sajna még többet sípolt :(( .
    Lehetséges, hogy ezekkel a jumperekkel lesz gond, remélem nem mehet a kukába
    NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM, ha valaki akinek van ilyen alaplapja lefotózná nekem a jumperek helyzetét és elküldené az email címemre : bageros007@gmail.com, VAGY itt valami segítséget nyújtana! Tudom elég nagy kérés, csak nagyon szeretném, ha már menne.

    Előre is köszönöm, Üdv Gergő!

  • Bordoi

    őstag

    válasz Bageros #1 üzenetére

    Itt több esélyed van a megoldásra.

    Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

Aktív témák