Új hozzászólás Aktív témák

  • !Overdose!

    őstag

    Sziasztok!

    Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a topikra, mert ilyen autók között nöttem fel! Faterral nagyon rájuk voltunk kattanva! Én mára Hondás lettem több okból, de a szívem még mindig visszahúz! Volt nekünk W123: 200D, 240D, 300D, 280E és egy W116 450SE 6.9!

    Először kezdtük egy barna 240D-vel ami egyébként nem volt nagy szám, de akkoriban kevés w123 volt a városban! Aztán jött egy sárga autómata 300D, amit nagyon szerettem! Ezek mind 83 elöttiek voltak (aki ért hozzá az tudja, hogy ez mit jelent)! Ezek után volt egy röpke kitérő egy W116 450SE 6.9! Erről az autóról reggelig tudnék írni! A forgalmijában nem volt benne, hogy 6.9-es ezért nem is tudtuk róla, de amikor próbáltunk 1-2 W126 500-ast rá kellett jönnünk, hogy a mienk sokkal jobban megy! Kis utánajárás után kiderült, hogy 6.9-es! Eszméletlen élmény, alátekered a kormányt és ameddig nyomod a gázt és van benne benzin forog! Kiakasztotta a 240-es órát és lenyomta a 300Le-s 928-as Porsche-t! Egyébként bőrön kívül fullos volt! Amikor másodjára kellett rá gumit vennünk és ugye közben folyamatosan tankolni, akkor rá kellett jönnünk, hogy ez nem a mi pénztárcánknak való! Ja azt el is felejtettem, hogy egy ismerősünk elkérte egy körre, viszonylag nagy sebességnél visszavákltotta az autómatát és kiszakadt a motortartó bak! Ezután jött a kedvencem egy nagyon keveset futott 85-ös 200D, ami már az új, ha jól emlékszem 72 Le-s motorral volt szerelve! Hibátlan volt az autó! Sokat foglalkoztunk vele! Fabetétes volt, de nem csak a csík a műszerfalon, hanem az egész középkonzol! Kapott fakormányt, faváltógombot, akkoriban ez volt a divat! Ja és ami sokat dobott rajta egy W124-es felnigarnitúrát, amihez közbetétet kellett esztergálni! Németországból hoztunk fehérbúrás indexet hozzá, ami szerintem első volt az országban! Ezután gondoltuk valami nagyba fogunk bele és elkezdtünk alkatrészeket hozni Németotszágból és a nulláról összerakni egy autót! Nagy munka volt, de nagy öröm is! A dízelszeretet miatt egy 300D motor került egy teljesen hibátlan, rozsdamentes kasztniba! Az autó mélykék lett, vajszínű plüss belsővel! ABS, klíma, el. ablakok elöl-hátul, el. tükör, el. tető és autómata váltó került bele, teljes fa belsővel! Nagyon elegáns és hibátlan lett, mint az új!

    Fájó pont, hogy C123-unk nem volt, de én szertnék egyet! Az a baj, hogy enm lehet szépet látni mostanában, ami meg szép, annak nagyon megkérik az árát!

    Egy szó, mint száz, ha bármiben segítségre szorultok ,akkor írjatok nyugodtan!

    Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

Új hozzászólás Aktív témák