Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• borg315

aktív tag

köszönöm a válaszokat!

400w-os dtk tápom van, a 320w-os végeredményt nézve azt gondolnám, h elég.. ehhez képest ma 2x is játszott olyat a gépem, h egy eléggé egészségtelen hangot kiadva (!) kikapcsolt (!) majd 2-4 mp múlva bekapcsolt.. úgy h a biosban az van beállítva h áramszünet esetén NE kapcsoljon be újra.. :F

a hang amúgy olyan volt, mint amikor egy ventibe az ember egy pillanatra belenyúl mondjuk egy műanyag rúddal.. 2-3 ilyen pöccenés, a irányban a cpu-táp környékéről.. utána teljesen áramtalanítottam a gépet, és enyhe ''áramszagot'' éreztem a táp környékén.. :s

amúgy az új vga (7600gs passzív hűtővel) néha arra panaszkodik h nem kap elég áramot, pedig rajta van az extra molex és azon az ágon nincs más.. :s olvastam, h lehet bios-probléma is, flesseltem egyet, meglátjuk, de azért azt hiszem, h bios-probéma nem okozhat ''hidegresetet''.. :s

tippje van vkinek? (amúgy van vhol vmi ''tápos probléma''-topik? :)) a segítséget előre is köszönöm..

update: jah, extra infóként a wattage infó a táp oldalán: +5v 36a, +12v 18a, -5v 0,5a, -12v 0,8a, +3,3v 22a, +5v vsb (ez mi lehet..) 3a. a táp 2004. augusztusi.

[Szerkesztve]

Hozzászólok Aktív témák