Új hozzászólás Aktív témák

  • mzx

    senior tag


    Hali,

    számos forrasbol csak azt hallottam eddig, hogy a szamitogep elektromos áramfogyasztasa (bekapcsolt monitorral, gépel , egysegnyi idore szamitva ) nem haladja meg egy televizioét.

    Erositsen meg egy szakérto ebben,. megkérem, de onmagat amator / profi szamitgoep felhasznalonak mondott egyének valaszat is varom, akiknek nincs villanyszerelo / gépészmérnok stb. mit tudom én milyen , ide vágo szakmája, viszont írjon OLYANVALAKI IS , megkérem, aki rendelkezik a z idevago szakmák valamelyikével
    UGYANIS
    meg kellene gyoznom a velem egy haztartasban élőket, ezert muszaly a hivatalos forras, kompetens személy válasza számomra .

    Nem értek az elektromos méroszamokhoz kulonosebben, de Wattban ,meg amiben szukséges, lehetoleg ebben is adja meg ,kérem a TV havi ,valamint egy atlagos P3 / P4 -es (ma hasznalatos) szamitogepek havi áram fogyasztasat (EGYETLEN GÉPROL VAN SZO adott haztartasban ) és ha tudja, mindezt kb .FT - ban kifejezve , havi szinten ,de ha tudja , egy orányi idotartamra szamolva is .

    ( TV és szamitogep(bekapcsolt monitorral egyutt) aramfogyasztasa is érdekel tehat, KULON- KULON , HOGY OSSZE LEHESSEN HASONLITANI A KÉT ESZKOZ fogyasztasat ) !

    Nagyon szépen koszonom elore is .

Új hozzászólás Aktív témák