Aktív témák

  • Traktato

    csendes tag

    Köszönöm a válaszokat. Megnézem az ajánlott telefonokat. Ha jól értem, akkor androidhoz van olyan program, amivel közepesen komplikált módon fel tudom venni a beszélgetéseket. (Hozzáteszem, hogy a régi 3110-es Nokiámon volt erre funkció, ami folyamatosan pittyegett a másik oldalon, hogy ne lehessen úgy felvenni vele, hogy a másik fél nem tud róla. Ez nekem megfelelt, törvénytisztelő titkosügynök vagyok.)
    Annyi a kérdésem, hogy a Defy+, ami mindenféle komplikáció nélkül belefér a keretembe (ha el lehet kerülni, akkor nem kell egy tök felesleges második számla, még ha lebeszélhető is a havidíj) mennyiben tud kevesebbet az újabb telefonokhoz képest? Valaki jól írta, hogy engem inkább a tartósság és a zökkenőmentes használhatóság érdekel, feltehetőleg nem fogom telezsúfolni a telót programokkal, viszont netezni, stb lehetőleg akadozás nélkül szeretnék. Ha ezt tudja a Defy+ kártyafüggetlenül 62 ezerért, nem akarok feltétlenül egy 80-90 ezres telefont venni. Ha viszont valaki azt mondja, hogy a Defy+ hardvere-szoftvere két éven belül kevés lesz az alapdolgokhoz, akkor nem sajnálom a pénzt egy frissebb modellre.

Aktív témák