Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    Topikgazda

    válasz #86564352 #59521 üzenetére

    Elszomorít, hogy az AV piac már nem a régi. Volt verseny, volt újítás, volt korrektség.
    Most a marketing mindent felemészt és inkább ez az irány.
    Nyilván fejlesztenek a cégek, de minimálisat és inkább a termékeik reszelése folyik, de semmi több.
    Azt már kibeszéltük, hogy a sok felesleges védelmi réteg nem ad plusz védelmet, inkább hibák forrása.
    Ahogy fentebb írtam én még elhasználom a KIS licenceimet, mert felhalmoztam, de aztán majd meglátom mi lesz. Kaspersky is elkurvult. Ők még tesznek azért, hogy a termékeik jók legyenek, de a minőségbiztosítás nem az erősségük továbbra sem.
    Azt gondolom, hogy előbb vagy utóbb ez a piac is le fog halni, ha nem lesz valami áttörés. Ez így tarthatatlan. Nem akarom magamat, vagy többed magunkat ismételni, de az ami most megy az tarthatatlan folyamat.

    Azért annyit megjegyzek, hogy a Defender sem tökéletes még vagy legalábbis a hozzá tartozó szolgáltatások. Ha telepítem az itthoni laptopokon a Windows Defender Alkalmazásőr szolgáltatást, akkor érezhetően lassabbak a gépek. A barátom akinek játék laptopja van, szintén erről tájékoztatott. Nagyon jó irányba fejlesztenek, de van még mit reszelni ott is.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Metapanda P1 Nearlink Gamer Egér : https://hardverapro.hu/apro/elado_metapanda_p1_nearlink_feher_gamer_eger/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák