Új hozzászólás Aktív témák

  • yolan

    őstag

    Sziasztok!

    Eddig egy Genius 1255A-val éltem együtt mint nappalis hangrendszer, de hála pénz állt a házhoz igy szeretném cserélni. A 1255A menne be a hálóba az ottani jelenleg nem létező hangrendszert lecserélni, a nappaliba pedig szeretnék egy újat.
    2.1-ben vagy 5.1-ben gondolkozom, egyértelműen ebben a topikban a 5.1-es lehetőséget szeretném megismerni.
    Max 20k-t szeretnék rá költeni (a többi megy egyéb multimédiás kütyükre).
    A nappali egy erős 25-30m2. Nem akarok falat bontani, de azért remegjen a szomszéd ágya is ha netán úgy akarom.
    A Genius csodáival eddig megvoltam elégedve, persze hozzá kell tenni, hogy amiket a Genius-tól használtam, mind jó kritikát kapott nagyon sok helyen, igy reméltem nem futok bele semmi vacakba és bejött.
    Logitech rendszerem volt egy fél évig kb, aztán kihasználtság miatt elment, de azokkal is baráti viszonyban vagyok, bár látom, hogy ugyan azért a tudásért, a Logitech cuccért többet kell kiadni, mint a Genius-ért. Ez van. Nem vagyok márkabuzi, 20k-ból a legjobbat szeretném kihozni mind tudásban, kinézetben, stb.

    Amivel eddig szemezgetek:
    Genius SW-HF5.1 4500 és Genius SW-HF5.1 4000

    Kérdezlek Titeket, hogy mit ajánlotok és röviden hogy miért?

    “A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

Új hozzászólás Aktív témák