Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz vicze #18 üzenetére

    "Tehát te egyetértesz a cikkel és remeg az AWS?"
    Inkább azt mondanám, hogy helyükön kezelem a cikkeket. :DDD

    A cikkek címei - és közel sem csak a ph-n, gyakorlatilag bárhol - nem ritkán tartalmaznak clickbaitet vagy valami viccesnek szánt megfogalmazást, esetleg szándékos félrevezetést. Ilyen szempontból a szóban forgó cikk címe még kifejezetten barátinak is tekinthető.

    A cikk annyit közölt, hogy leépítés lesz, ami az AWS-t is érinti. Te számonkérted, hogy ez baromság, mindezt egy januári írásra alapozva, mások képességeit becsmérelve. Én veled nem értettem egyet, mert tévedtél, ellenben a cikkel, ami nem tartalmaz tévedést, maximum azt mondhatod, hogy kicsit túloz, erősebben fogalmaz (és megint csak: szvsz pont visszafogottan teszi ahhoz képest, amit általában láthatsz)

    Attól, hogy van nyitott pozíció, még egyben el is küldenek embereket. Ilyen "minőségemelés"/átszervezés is lesz mostanában sok mindenfelé (tech cégeknél meg pláne), nem meglepő módon.

    Nekem személy szerint a cikkben szereplő elbocsáJtás szó jobban fáj, de ma már ezt is igyekszem a helyén kezelni, mindenki hibázik. :D

Új hozzászólás Aktív témák