Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarletiel

    senior tag

    válasz Soulles #33 üzenetére

    Igen és látszik, hogy 10fps-t nyertél vele. Nem sok. Mondjuk azt, hogy legeslegjobb esetben nyersz vele annyit, hogy 2 tier között legyen a kártyád félúton és akkor már nagyot mentél a szilikon lottón. 10 fps meg gyakorlatban semmire nem elég, sem RT-ben sem RT nélkül. 80 fps-nél számít 10fps? Nem mert nem veszed észre. 30 fps-nél számít 10 fps? Jobb lesz tőle de csak akkor ha fix stabil 40-en tudna maradni és akkor is vágyakoznál a 60fps-es fluid élményre, tehát ugyanott vagy. Amikor eljutsz arra a pontra, hogy OC-val akarod még életben tartani a gaming hobbid, akkor már rég megérett a cserére. Persze lehet még 2 évet elszenvedni 30-40 fps-el csak szerintem ha van pénz erre a hobbira van pénz új kártyára is. :R

    Synthwave:

    Nem minden generációt ismerek, de amit te említesz az szerintem szökőévente egyszer fordul elő inkább. Persze akkor érdemes meglépni. Amit én akarok kihozni az egészből, hogy általánosságban a kártyahúzásnak nincs értelme, mert legjobb esetben nyersze vele +10fps-t és az valós használat során nem sokat ér. Ha egy OC-val nyernél vele 20 fps-t stabilan nna akkor már rendben lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák